loader image

Firma ELEVEN specjalizuje się w transporcie pasażerskim:

  • lokalnym: Trójmiasto i okolice,
  • krajowym: z Trójmiasta i okolic w dowolne miejsce w kraju i/lub odwrotnie,
  • międzynarodowym: z północnej Polski do każdego kraju UE i/lub odwrotnie.

Doświadczenie w branży transportowej zbieramy od lat, jednak na polskim rynku własną działalność rozpoczęliśmy w 2021 r.

Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i licencje. Zatrudniamy tylko zawodowych kierowców. Bezpieczeństwo i zadowolenie Pasażerów są dla nas priorytetem!

Dokładamy wszelkich starań, aby Firma ELEVEN BUS rozwijała się dynamiczne i z roku na rok umacniała swoją pozycję na rynku.

Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się z jakim zaangażowaniem realizujemy wszystkie zlecenia!

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

W skład naszej floty wchodzą: Renault Trafic oraz Opel Vivaro.

Wysokiej klasy samochody sprostają wymaganiom najbardziej wymagających Klientów, jednocześnie zapewniając komfort jazdy oraz poczucie bezpieczeństwa. Klimatyzacja pozwala na przyjemne podróże podczas upałów, natomiast dodatkowe ogrzewanie zapewni ciepło w mroźne dni. A w dużej przestrzeni załadunkowej zmieszczą się wszystkie niezbędne bagaże naszych Pasażerów.

Dbamy o nasze samochody korzystając z usług autoryzowanych serwisów. Każde auto posiada też ubezpieczenie, w tym Assistance. W ewentualnych rzadkich i trudnych do przewidzenia zdarzeniach możemy liczyć na szybką i sprawną pomoc drogową, zarówno w kraju jak i za granicą, dzięki której Pasażerowie dotrą we wskazane miejsce na czas.