Przewozy Polska – Niemcy (Gdańsk)

Stolica województwa pomorskiego jest miastem, z którego realizujemy przewóz osób do Niemiec. Gdańsk jest początkowym punktem Twojej szybkiej i wygodnej podróży za zachodnią granicę, jednak nasze usługi świadczymy na terenie całej północnej Polski.

Komfort i bezpieczeństwo przede wszystkim

W naszej flocie posiadamy wysokiej klasy pojazdy: Renault Trafic oraz Opel Vivaro, objęte opieką autoryzowanych serwisów. W przypadku wszelkich nieprawidłowości na trasie zarówno w Polsce, jak i za granicą możemy zatem liczyć na szybką pomoc drogową.

Samochody są wyposażono w klimatyzację i ogrzewanie, dzięki czemu podróżni odbywają przejazd w komfortowych warunkach termicznych. Nasza przestrzeń załadunkowa jest duża i zapewnia możliwość przetransportowania dużej liczby bagażu.

Przewozy osobowe do Niemiec

Gdańsk jest punktem startowym dla naszych busów, które kursują do Hamburga oraz Berlina dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki. Kursy realizujemy już w cenie 300 zł, co stanowi niezwykle atrakcyjną ofertę w porównaniu z kosztem przejazdu innymi środkami transportu. To jednak nie koniec korzystnych rozwiązań. Jeśli wybierasz nasze usługi regularnie, Twój szósty przejazd odbędziesz zupełnie gratis! Warto zatem podróżować z nami zarówno z Niemiec do Polski, jak i wybierać naszą ofertę busów do Niemiec z Gdańska.

Busy z Niemiec do Polski

Gdańsk jest także punktem docelowym przejazdów z Berlina oraz Hamburga w poniedziałki i w piątki. Jeśli podróż do Polski będzie jednocześnie podróżą powrotną realizowaną przez Ciebie z firmą Eleven, możesz skorzystać z 10% zniżki na ten przejazd. Warunkiem jest zakup biletu powrotnego już podczas zakupu biletu na trasę przejazdu busem Polska – Niemcy.

Gdańsk – początek podróży bez zbędnych przesiadek

Istotą działania naszej firmy jest zapewnienie pasażerom podróży bez konieczności uciążliwego oczekiwania na przystankach osobowych. Dojeżdżamy bezpośrednio na adresy wskazane przez klientów, dzięki czemu oszczędzamy ich cenny czas i dajemy możliwość rozpoczęcia przejazdu prosto z domu (w tym wypadku Gdańska). Przewozy do niemiec w naszym wykonaniu są przez nich bardzo cenione. Jeśli przewidziana trasa przejazdu nie uwzględnia Twojej lokalizacji, postaramy się ustalić rozkład jazdy w taki sposób, abyś mógł skorzystać z naszych usług.