Bus Polska-Niemcy

Słupsk jest miejscem zamieszkania wielu osób, które z różnych powodów (w tym, m.in. w celach zarobkowych) odbywają regularne przejazdy za zachodnią granicę. Specjalnie dla nich firma Eleven uruchamia wygodne połączenia, dzięki którym szybko i wygodnie dostaną się do docelowych punktów swojej podróży.

Przewozy osobowe do Niemiec

Słupsk jest początkiem trasy busów firmy Eleven, jednak ostateczny rozkład jazdy dopasowywany jest do potrzeb naszych klientów. Każdy pasażer odbierany jest bezpośrednio spod wskazanego przez siebie adresu, dzięki czemu unika męczącego oczekiwania na przystankach autobusowych oraz konieczności dojazdu do Słupska. Przewóz osób do Niemiec odbywa się na obszarze północnej Polski, jednak na specjalne życzenie pasażera jesteśmy w stanie zmodyfikować trasę przejazdu. Robimy to w taki sposób, aby nie wpłynęło to negatywnie na czas podróży oraz aby mogli z niego skorzystać klienci wsiadający poza wyznaczoną strefą i miastem Słupsk.

Przewozy do Niemiec realizowane wygodnymi pojazdami

Firma Eleven posiada w swojej flocie komfortowe i bezpieczne busy: Renault Trafic oraz Opel Vivaro, objęte ubezpieczeniem Assistance. W razie jakichkolwiek przeszkód w trakcie przejazdu otrzymujemy pomoc zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami. Dodatkowo, pojazdy wyposażone są w klimatyzację oraz ogrzewanie, co stanowi gwarancję odpowiednich warunków podróży na całej trasie ze Słupska. Busy do Niemiec firmy Eleven cieszą się bardzo dobrą opinią wśród klientów z powodu wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

Korzystne oferty na podróże z okolic Słupska

Busy z Niemiec do Polski i w relacji odwrotnej są nie tylko bezpiecznym i wygodnym środkiem transportu, ale także bardzo korzystną cenowo opcją. Posiadacze Karty Stałego Klienta realizują swój szósty przejazd na danej trasie zupełnie za darmo!

Jeśli przy okazji zakupu biletu na przejazd od razu kupisz też bilet powrotny, otrzymasz na niego 10% rabatu. Warto o tym pamiętać przy korzystaniu z przewozów Polska – Niemcy. Słupsk nie musi być początkiem Twojej podróży – możesz wyjechać, a następnie wrócić pod swój adres domowy (jeśli znajduje się on w obsługiwanej przez nas strefie).

Przewóz Osób i Paczek ELEVEN

Adwentowicza 23/1
92-534 Łódź

Adres do korespondencji:
Ul. Kazimierza Wielkiego 17B/7
80-180 Gdańsk

501858554

509968879

E-mail: info@elevenbus.pl

Wyjazd z Polski

Czwartek | Niedziela

Powrót do Polski

Poniedziałek | Piątek