Busy do Niemiec z Koszalina

Nasz zachodni sąsiad to częsty kierunek regularnych podróży mieszkańców północnej Polski. Firma Eleven wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom, wofercie posiadamy bowiem zarówno przewóz osób z Polski do Niemiec, jak przejazd busami z Niemiec do Polski.

Koszalin – start i cel każdej podróży

Wszystkie nasze busy rozpoczynają swój bieg w Koszalinie, jednak ich ostateczny rozkład jazdy jest dostosowywany do potrzeb naszych klientów. Odbieramy pasażerów spod wskazanych przez nich adresów, dzięki czemu unikają oni długiego oczekiwania na przystankach autobusowych oraz męczących przesiadek. Po uprzednim uzgodnieniu, z naszych usług mogą skorzystać także osoby mieszkające poza północną Polską. Nie wymaga to od nich jednak przyjazdu do Koszalina. Przewozy do Niemiec uwzględniają możliwość zmiany trasy wg potrzeb klienta.

Samochody gwarantujące bezpieczny przewóz osób do Niemiec

Koszalińska flota firmy Eleven wyposażona jest w pojazdy najwyższej klasy. Samochody posiadają klimatyzację i ogrzewanie, dzięki czemu podróżni mają zapewnione optymalne warunki termiczne zarówno w trakcie upałów, jak i siarczystych mrozów. Nasi klienci doceniają także ergonomiczne fotele, zapewniające komfortową podróż do miejsca docelowego z samego Koszalina. Bus Polska – Niemcy firmy Eleven to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających pasażerów.

Korzystne promocje dla stałych klientów

Wybranie oferty firmy Eleven to nie tylko gwarancja dobrej podróży, ale także realne oszczędności przy regularnym korzystaniu z przewozów osobowych do Niemiec. Koszalin może stanowić zarówno początek, jak i koniec powtarzalnych przejazdów. Przy częstych podróżach na danej trasie pasażer otrzymuje szósty kurs zupełnie za darmo! Wystarczy posiadać kartę stałego klienta, potwierdzającą wcześniejsze korzystanie z przejazdów na tym odcinku.

Na specjalne promocje liczyć mogą także osoby odbywające przejazd “tam i z powrotem” z/do miejscowości położonych na trasie przejazdu bądź samego z/do Koszalina. Przewozy Polska – Niemcy oferowane przez naszą firmę uwzględniają rabat w wysokości 10% na bilet powrotny, pod warunkiem zawarcia umowy na przewóz w obie strony.